ELMAS SANATCI

ELMAS SANATCI

28 Kasım 2014 Cuma

TÜRKİYE'NİN ELMAS SANATCISI ERSİN FAİKZADE 3 ARALIKTA İZMİR LİLERLE BULUSUYOR

 
 

 
 
Birleşmiş Milletler barış elçisi İzmirli sanatçı Ersin Faikzade, dünya engelliler gününde İzmirli engelli ailelerini mutlu edecek.
3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle Bornova Belediyesi Işıkkent Spor Tesisleri'nde konser verecek olan dünyaca ünlü sanatçı uzun bir aradan sonra İzmirliler'le ilk kez karşılaşmanın heyecanını yaşıyor.
Birleşmiş Milletler'in 2014 yılında dünyaya ilham veren kişisi seçerek 'Ekselans' ünvanı verdiği İzmirli sanatçı güçlü sesiyle sevenleriyle buluşacak.
 
 
Geçtiğimiz günlerde Kıbrıs'ın kurtuluşunun 31'nci yıldönümü konserinden ayağının tozuyla İzmir'e gelen Ersin Faikzade, ''Uzun yıllar boyunca engelliler ve hakları için mücadele ettim. Pakistan'dan Arjantin'e, Şili'den İngiltere'ye kadar pek çok ülkede yardıma muhtaçlar ve bedensel engelliler yararına katkı koydum. Bu konser iyiliğin, şefkatin ve sevgi dolu birlikteliğin nişanesi olacak. Tüm İzmirli hemşehrilerimi konsere bekliyorum'' diye konuştu.
Bornova Belediyesi Işıkkent Spor Tesisleri'nde düzenlenecek olan Ersin Faikzade konseri, saat 20.00'da başlayacak. Bornova Belediyesi'nin belli noktalardan araç kaldıracağı konser ücretsiz olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder