ELMAS SANATCI

ELMAS SANATCI

21 Temmuz 2014 Pazartesi

ERSİN FAİKZADE İnsanlık Mükemmellik Madalyası aldı

Acıları,kederleri ve yalnızlıkları içinde mücadele eden dünyanın farklı koselerindeki insanlara yapmış olduğu yardımlar ,sevgi temalı konserleri,insani projeleri ile ERSIN FAIKZADE İnsan Hakları ve Barıs kategorisinde Dünyanın en tanınmış simalari ile birlikte almış olduğu halk oyları ile 2014 Yılı DÜNYAYA İLHAM VEREN KİSİLERİNDEN SECİLMİSTİR. 2014 yılının ilk yarısında Pakistan,Katar,Paraguay,Arjantin,Şili,Brezilya ve Fransa da projelerde yer almış ,insanlık onur madalyaları ile ödüllendirilmiştir.

Dünya İnsan Hakları Örgütü Baskanı Dr.Muhammad Amin Khan ''Ersin Faikzade Dogu ve Batı dünyası arasındaki bir sevgi ,insanlık,yardımlasma ve sanatın köprüsüdür,insani calısmaları ve muhtesem sesi ile herzaman insanların Prensi olarak anılacaktır.''
Uluslararası insan hakları tahkim ,politika ve stratejik arastırmalar konseyi tarafından haziran ve temmuz 2014 tarihleri arasında dünya capında yapılan halk oylaması ile ERSİN FAİKZADE 2013 yılında oldugu gibi yine büyük oy cogunlugu ile dünyaya ilham veren kisiliklerden ilan edildi ve mükemmellik madalyası ile ödüllendirildi.İnsan hakları ve Barıs kategorisinde 95 elci arasında tek TÜRK olan ERSİN FAİKZADE  ,Türkiye 'yi bir kez daha insanlıgı ile temsil etti.

  Gecen sene Arjantin in baskenti Buenos Aires te törenle madalyasını alan Ersin Faikzade icin bir cok STK ve vakıflar cesitli törenler yapmaktalar. Ve dünya capında pek cok haber kanalında haberleri yer almakta.

           TÜRKİYE NİN ONUR VE GURUR KAYNAGI ELMAS SANATCI '' ERSİN FAİKZADE'' yi bizleri bir kez daha onurlandırdıgı icin kutluyoruz.
www.ersinfaikzade.comERSIN FAIKZADE-Dünyaya ilham veren Kisi secildi-Biyografi from humanity on Vimeo.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder