ELMAS SANATCI

ELMAS SANATCI

13 Ocak 2017 Cuma

Ersin Faikzade Tüm Ülke'nin sevgilisi Pakistan ve Türkiye'nin Ortak Starı ve Dostlugun sembolü ilan edildi
Dünya Barış Elçisi, Türkiye'nin Elmas Çocugu Ersin Faikzade İslamabad'da Resmi tören ile karşılandı, Törene Tunus Başbakanı Hamadi Jemali ve Dünya İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Dr. Mohammed Shahid Khan katıldılar.

Pakistan'ın onur konuğu Ersin Faikzade için Özel resepsiyonlar ve davetler veriliyor. Televizyonun özel yayın yaptıgı Faikzade ülkenin önemli Bilim insanları ve Devlet adamları ile tanıştırılıyor. 
Sevgi ile tüm dünyada insanlık için çalışan Ersin Faikzade'ye Başbakanlar ayakta alkışlayıp sarılıyorlar. Nepal Başbakanının Faikzade 'ye olan sevgisi karelere yansıdı. 3 şehirde sevenleri ile buluşacak olan Faikzade konser verip hayır kurumlarını ziyaret ediyor. Yakın dostu Süper star İmran Abbas , Ersin Faikzade nin İslamabada gelişi ile Mutluluklarını dile getirdi. 

Excellency Ambassador Ersin Faikzade in İslamabad - Pakistan - He met with Prime Minister Hamadi Jemali, They made an official ceremony for Ersin Faikzade in Benazir Butto Airport . Ambassador Ersin Faikzade met with Prime minister of Nepal .
Ersin Faikzade Tüm Ülke'nin sevgilisi Yeni Pakistan Starı ilan edildi  
Pakistan Televizyon ve Gazetelerinin son günlerdeki en populer haberi olan Ersin Faikzade ,Pakistan halkı tarafından çok sevilirken ,Pakistan'ın ünlü starları ile olan dostlukları ve özellikle İmran Abbas ile olan kardeşlik bağı gözlerden kaçmıyor.
Pakistan gençliği Ersin Faikzade'yi cok seviyor ve tarzını cok benimsiyor.

Kanada,Etiyopya,İsvicre ve Nepal'den gelen diger barış elçisi dostları ile muhteşem projelere de imza attılar.
Lahore şehrinin resmi ziyareti sırasında Resmi törenle karşılandı ve Lahore üniversitesini ziyarette bulundu. Daha sonra Badişahi camisine geçen Faikzade burada Ülkenin efsane sanatcısı Abida Peerven ile çalıştıgı ilk urdu şarkısı olan TU KUJA MAN KUJA adlı eser icin video klip çekti.

Faikzade'nin Pakistan halkı ile bütünleştigi muhteşem fotograflardan bir kesit:
2016 PAKISTAN Barış Ödülü törenle Ersin Faikzade'ye sunuldu.
Pakistan devlet televizyonunun ve Pakistan Nation ,Express,İslamabad Tribune gazeteleri ve medya kuruluşları gün gün 1 ay boyunca tüm resmi seyahati fotograflayarak okuyularına duyurdular.
Ersin Faikzade Lahore üniversitesinde Cuma namazı sırasında.
Pakistan İslam Cumhuriyeti'nin en degerli Psikoloji Profosorlerinden İmtiazı Hilal sahibi Prof.Dr. Malik Husseyin Mubassar ,Ersin Faikzade'yi manevi oğlu kabul ettigini duyurdu.


Ersin Faikzade 2017 yılı icinde Pakistanlı egitime muhtac cocuklar yararına İslamabad'da bir konser daha verecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder