ELMAS SANATCI

ELMAS SANATCI

14 Nisan 2013 Pazar

ERSIN FAIKZADE 2013 ''KRAL OLSAN'' MUZİK ALBUMU CIKTI

TURKIYE'NİN İYİLİK ELCİSİ ELMAS SES ERSİN FAİKZADE ALBUMU TÜM TÜRKİYE DE MÜZİK MARKETLERDE YERİNİ ALDI ITUNES İLE DÜNYA RADYOLARINDA.
Türkiye'nin ELMAS SANATCISI ERSİN FAİKZADE'nin Sanat hayatının ilk albumu Türkiye'de tüm müzik marketlerde ve D&R larda yerini aldı sevenlerinin bas tacı ettigi album gorsel acıdanda cok estetik.Özel bir fotograf katalogu yer aldıgı gibi sanatcının Biyografisinin ve insanlık calısmalarının fotograflarla anlatıldıgı bir de kitapcık bulunuyor icerisinde.

  Cd deki eserler özel olarak yapıldı Ahmet Selcuk İlkan,Selami Sahin,Ali Bicakcı,Ozan Kavasogulları,Emrah Samet ve Ersin Faikzade tarafından. Gerek romantik,duygulu bir yolculuk yaparken eglence deryasınada girebiliyorsunuz ama Kral Olsan ve Nur Yüzlüm eserlerinde Dünya hayatını ve gercekleri bizlere sunuyor büyük bir muzikal yolculuk icin bu arsivlik cd yi tüm müzik marketlerde bulabilirsiniz.

Alınan her bir ERSIN FAIKZADE cd bir iyilige hizmet oldugunu unutmayalım dostlar.
İyilik ELCİSİ ERSIN FAIKZADE 'nin Albumu Dünya radyolarındada verilmekte Özellikle Amerika ,İran ,Pakistan da yogun ilgi goruyor.

AHMET SELCUK İLKAN VE ERSİN FAİKZADE 
            

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder