ELMAS SANATCI

ELMAS SANATCI

14 Şubat 2013 Perşembe

ERSIN FAIKZADE 2013 MUZIK ALBUMU GELİYOR

           ERSIN FAIKZADE 2013 MUZIK ALBUMU SURPRIZLER İLE GELİYOR


      Uzun yıllar Müzik dünyasında uluslararası basarıları  ile adından sıkca söz ettiren ve 2009 yılında Dünya da yapmıs oldugu insanlık calısmaları ile Dünya İyi Niyet Elcisi secilen ve '' Ekselans '' ünvanını tasıyan Ersin Faikzade'nin sevenlerinin bekledigi album geliyor.
   Muzikal bir festival olan Ersin Faikzade repertuarları ve konserleri uluslararası sarkılara hayat veren güclü sesi ile surprizlerle dolu bir cd album olacaga benziyor. Türk Sanat muziginden,Pop muzigine yepyeni muhtesem sarkılar ve besteler,Ahmet Selcuk İlkan 'ın yapımcılıgını üstlendigi cd albumunde Selami Sahin 'in bu album projesi icin hazırladıgı 2 eserde bulunuyor ayrıca  Ahmet Selcuk İlkan 'ın da sesiyle siirleri ile süsledigi eserlerde bulunuyor.
   Ersin Faikzade 2 bestesinide bu cd de sevenlerinin begenisine sunacak ve Sanatcı İran sevenleri icinde bir senfonik farsca sarkı okudu. Ve asıl sürpriz de sanıyoruzki Latin Amerikalı pop sanatcı Giovanni Gellona ile yaptıgı ispanyolca düet olacak.

  

 Romantizm Huzur ve Eglence Tam Bir Muzik Festivali,Farklı bir muzikal yolculuk.
 

Ersin Faikzade'nin moda sektorundeki pek cok modeli kıskandıracak fotografları ise dünyanın pek cok dergisinde ve sitesinde yer alıyor.
Uluslararası arenada tanınan Ersin Faikzade'nin albumu ITUNES ile de tüm dünyadan sevdiklerine ulasabilecek. Muzik Albumunun ilk klibini ünlü yönetmen Deniz Akel cekecek.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder